Olympijská dražba / 2021

Podepsané věci od sportovců včetně obrazů s jejich podepisováním.

Dražba ukončena. Předměty se vydražily za 43 078Kč a mimo to se přispělo na účet Donio dalších skoro třicet tisíc korun. Děkujeme všem za účast. Rádi děláme radost.

Šumava je odjakživa spojená se sporty a sportovci jsou spojení se Šumavou.

A právě dnes, kdy startují trochu jiné olympijské hry, jsme pro vás připravili jednu netradiční dražbu pro dobrou věc.

Oslovili jsme úspěšné medailové sportovce, kteří se v historii zúčastnili Olympijských her a kteří jsou zároveň spojeni se Šumavou, zdali by nám věnovali nějakou část vlastního sportovního vybavení.

Oni neváhali a onu věc si každý z vás, i s fotkou toho, jak se daná věc podepisuje, může vydražit, tím někomu pomoct a ještě mít i jedinečný suvenýr. Startujeme právě dnes tady na Facebooku.

Pravidla jsou jednoduchá: u každé fotky v komentářích můžete přihazovat libovolnou částku. Aukce končí 29. července ve 20:00 (poslední příhoz může být 19:59:59) a vyhrává nejvyšší nabídka v komentáři dané věci.

Peníze poputují konkrétně panu Kanalošovi, který je otcem dvou dětí a po vážné autonehodě je připoután na invalidní vozík pouze s částečnou hybností jedné ruky. Tento vozík by právě potřeboval nový. Budeme se snažit co nejvíce přiblížit k potřebné částce 260 000 Kč. Více informací o příběhu zde na: www.donio.cz/VozikProStefana

Dražíme věci od těchto legend:

Dominika Haška není třeba představovat. Pro nás legenda Dominátor. Ten nám věnoval tuhle jedinečnou hokejku, se kterou po návratu z NHL odchytal Play off za Pardubice a vychytal tím extraligový titul těsně před tím než ukončil kariéru. (Jméno Hasek je vytisknuto na hokejce a na konci hokejky je Dominikovo označení z play off).

Kateřina Neumanová, hvězda v běžeckém lyžování, šestinásobná olympijská medailistka nám darovala startovní číslo z olympiády ze Salt Lake City, kde skončila stříbrná.

Mistr světa juniorů v roce 2008, bronzový medailista z olympijských her v Kanadě v roce 2010, běžkař Martin Jakš věnoval startovní číslo z jeho poslední olympiády v Jižní Koreji v roce 2018 .

Bára Strýcová, vítězka Wimbledonu 2019 ve čtyřhře, bronzová medailistka v deblu z olympiády v Riu ve 2016, či světová jednička žebříčku WTA ve čtyřhře 2019 nám podepsala tričko a sukni .

Aukce končí 29. července ve 20:00 hod (poslední příhoz 19:59:59). Příhozy mohou být libovolné v komentářích u dané věci. Reflektujeme ještě příhoz emailem (po zkušenosti z minulé dražby)

Email: welovesumava@seznam.cz

Peníze budou předány přes platformu Donio.cz

PS.: Ke každé vydražené věci obdržíte fotku, kde ji sportovci podepisují a jako bonus naší deskovou hru Milujeme Šumavu.

Děkujeme moc!

#radidelameradost

Dominik Hašek věnuje hokejku se kterou vyhrál play-off po návratu z NHL
Kateřina Neumanová dala do dražby dres ze Salt Lake City odkud si dovezla stříbro!
Bára Strýcová nám podepsala tílko ve kterém hraje a k tomu přidala i sukni.
Martin Jakš podepsal dres ze své poslední olympiády z Jižní Koreji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..