Plecháčky/pomáháme

Naše kamarádka Eva Martinásková, už nějakou dobu ručně maluje krásné plecháčky na přání lidí. Díky tomu, že je také milovnicí Šumavy tak jsme se spojili a vytvořila pro nás již 3 limitované edice o 32kusech.

Plecháčky nabídneme k prodeji během roku na našem facebooku, lidé si je nemohou dopředu rezervovat a tak musí být dostatečně rychlý. Stejně tak si nemohou vybrat design. Objednají jedinečný plecháček se sériovým číslem, který nikdo jiný mít nebude a 80% ceny jde poté na nějakou dobrou věc, kterou při prodeji uvedeme.

2x jsme přispěli do Klatovské nemocnice na dětské oddělení ke koupi hraček, které tam chyběli. Dohromady jsme přispěli za 13 000kč a z toho se jeden plecháček vydražil za 5000Kč.

3 edice plecháčků, z toho 10ks k prodeji a jeden k dražbě pomáhla slečně Renatě. Renata si prošla vážnou nemocí, která jí připravila o obě nohy a ledviny, díky kterým musela podstoupit transplantaci. V tuto chvíli pobíra invalidní důchod, který jí teda ale nestačí ani na nájem bezbariérového bytu. Proto jsme se rozhodli pomoct právě. A mimo to je také milovnicí šumavy. Renatě jsme přispěli částkou 18 tisíc korun. Plecháček se vydražil za neuvěřitelných deset tisíc korun.

Dohromady jsme již díky plecháčkům vydělali a následně darovali 31 tisíc korun tomu, kdo to potřebuje.

Děkujeme všem majitelům plecháčků.

Celý případ Renaty je zde : https://www.cestazasnem.cz/cs/news/rozhovor:-renata-kastnerova-14?fbclid=IwAR0qXtLad5nd7BRav7WvIe3bha7O6P-Qhh4S9nNfiahZwu799wdcMGXFbdg

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..