Koncert pro čistou Šumavu #1 – 2019

Pod Šumavským Pancířem proběhl jedinečný koncert pro čistou Šumavu organizovaný v rámci projektu We Love Šumava. Lidé museli poslat nějaké šumavské místo, které zbavili odpadků a za to jim přišla vstupenka na tento jedinečný koncert. Věděli pouze místo a čas, kde se sejdeme.

Přípravy koncertu proběhli v dešti a klasickém podzimním počasí, v 17.00 hodin byl sraz s účastníky na spodní stanici lanovky na Pancíř. Na minutu přesně přestalo pršet, vylezlo sluníčko, a tak jsme se společně i s Markem vydali lanovkou nahoru na Pancíř, kde na nás čekali další z účastníků. Z Pancíře jsme se vydali zhruba 500 metrů na místo, kde byly připraveny dva pařezy, dvě kytary a tak koncert pro čistou Šumavu mohl začít.

Reportáž na Hitrádiu v sekci Divoký západ

Nejkrásnější Šumavské výhledy, sluníčko a do toho 140 lidí, co si po celou dobu zpívali Markovy hity. Atmosféra byla natolik krásná, že nejeden účastník uronil slzu. Zhruba hodinový koncert byl krásnou odměnou pro lidi, kterým není nejen Šumava lhostejná a zapojili se tak do úklidu. Lidé dorazili z Brna, Vysočiny, Plzně, Prahy… Za rok chceme tuto akci zopakovat.

Koncert pro čistou Šumavu 2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..