Desková hra Milujeme Šumavu

Byla to neskutečná jízda. Splněná na 456%. Hranici 400 000 Kč pro výrobu hry jsme vybrali za 24 hodin. Celkově si hru objednalo přes 1500 lidí a to znamená i dalších 1500 stromů na Šumavě. Děkujeme moc všem, kteří podpořili nákupem hry na Startovači její vznik. Děkujeme všem!

V tuto chvíli již není možnost hru objednat.

Možnost byla pouze na platformě startovač. Veškeré informace naleznete v tomto odkazu:  www.startovac.cz Díky za pochopení.

Informace ke hře

Naše skoro roční práce zabalená v jedné krabici. Jedinečná desková hra, která Vás provede krásami Šumavy. Při těchto cestách se dozvíte spousty zajímavých informací na téma Šumavy, vyfotíte krásné fotky a rozšíříte si obzory o tom, co se může a co se nemůže v Národním parku Šumava. V cíli se pak můžete pyšnit titulem Král Šumavy, Rodák a nebo naopak Lufťák. Záleží jen na Vás a Vašich znalostech. Zábava, naučné informace, zajímavosti, krásné fotky a nádherné grafické zpracování hry, díky kterému poznáte každý kout naší milované Šumavy. Za každou vyrobenou hru vysadíme společně na Šumavě stromek. Informace o sázení dostanou pouze majitelé hry, kteří se budou moci sázení zúčastnit i s rodinou.

😱

7 odpovědí na “Desková hra Milujeme Šumavu”

 1. Dobrý den, prosím o informaci, kdy se budou rozesílat deskové hry “Milujeme Šumavu”. Děkuji za odpověď a přeji krásné dny se Šumavou.

 2. Dobrý den,
  pokud budete hru dovyrábět, též bych si ji ráda koupila.
  přeji mnoho štěstí
  Jitka St.

 3. Skvělý nápad! Chce se mi říci: My taky (…milujeme Šumavu), jen jsme se o hře dozvěděli pozdě (z Jihočeského deníku minulý týden), proto se přidávám k opožděným zájemcům – kdyby to bylo možné, ráda bych si jednu hru koupila.
  Díky a hodně zdaru!

 4. Dobrý den,
  asi nejsem jediná, která se bohužel o této úžasné hře dozvěděla pozdě,
  takže kdyby se třeba pro velký zájem přidělávala, ráda bych alespoň dva exempláře získala.
  Děkuji za výborný nápad a skvělou realizaci.
  S nadějí Olga Šantorová

  1. Dobrý den, teď to v plánu nemáme. Možná nám pár kousků zůstane a ty bychom pak dali do prodeje.A kdyby byl enormní zájem o hru a nebavilo nás furt odpovídat, že není tak jí asi dovyrobíme 🙂
   díky za pochopení
   Hezký den
   WLŠ

   1. Dobrý den,
    určitě Vás to už nebaví, psát pořád dokola, že už není
    Prosím prosím, i já jí chci
    Děkuji a držím nám palce
    Radka Poláková

  2. Dobrý den,
   díky za reakci. Sledujte nás na sítích a jak bude možnost objednat z toho co nám zůstane, určitě se to dozvíte.
   Richard WLŠ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..