Koncert pro Čistou Šumavu #3 – 2021

Již po třetí zahraje šumavský srdcař Marek Ztracený těm, kteří pomohou Šumavě…

Loňský ročník na Kašperku

Zpráva o přeložení koncertu !

Zdravíme všechny milovníky Šumavy. Hrozně neradi píšeme tuhle zprávu, ale podmínky nás donutili.Asi jste zaznamenali že počasí na víkend má být nejen deštivé, chladné a i s výskytem bouřek.Naše koncerty pro čistou Šumavu jsou vždy pořádané na jedinečném místě kvůli nezapomenutelné atmosféře Markova koncertu spojeného s přírodou. Letos to mělo být spojeno se západem slunce, příjemmou výzdobou a tou nejkrásnější atmosférou na jedinečném místě. V dešti, deseti stupních s možným výskytem bouřek tohle bohužel nedokážeme zařídit a moc by nás to mrzelo, kdybychom na tuhle akci vzpomínali ve špatném světle. Jsme tak kvůli počasí donuceni koncert přeložit a to i z důvodu složitosti přípravy koncertu v tomhle počasí. V tuhle chvíli vám nedokážeme říct termín nového koncertu kvůli Markově vytíženosti, rozhodně to nebude ale do konce tohoto roku. Nemusíte se ale vůbec bát, že byste o tuhle odměnu přišli. Naopak, vymyslíme jak vám ji uděláme ještě hezčí, abyste na tento zážitek nezapomněli. Včas vás budeme informovat.Děkujeme za pochopení We Love Šumava a Marek Ztracený.

—————————————————————————————————————–

Již po třetí máte možnost zažít jedinečný koncert Marka Ztraceného na jeho milované Šumavě, na který se dostanete bez klasické vstupenky. Místo ní jen musíte přiložit ruku k dílu, vydat se do šumavské přírody a kus jí uklidit. Poslední roky Šumavu navštěvují rekordní počty návštěvníku a těší nás jak velký zájem o přírodu je. Samozřejmě to ale přináší i řadu problémů a jedním z nich jsou odpadky, od kterých chceme Šumavě alespoň trochu pomoci. Proto máme teď 333 vstupenek na jedinečný koncert, které vám dáme výměnou za fotky z úklidu vámi zvoleného šumavského místa. Pomůžete tak šumavské přírodě ulevit od odpadků, které by tady zůstali klidně i desítky let…
Na email cistasumava@email.cz nám pošlete fotku PŘED a PO úklidu a to i s lokací místa. Když budete dostatečně rychlí, tak si užijete nezapomenutelný zážitek s Markem Ztraceným a jeho parťákem Patrikem Bartkem na jedinečném šumavském místě, které má Marek moc rád. Nečekejte ale žádnou stage! Tu vystřídají dva pařezy a místo světel bude zářit zapadající sluníčko. Prostě šumavská příroda.


Jak na to:
1. Vydejte se na Šumavu
2. Najděte místo s odpadky (odpočívadla, černé skládky, turistické stezky a další)
3. Vyfoťte místo před úklidem
4. Ukliďte místo
5. Vyfoťte uklizené místo
6. Zašlete na email cistasumava@email.cz fotky se souřadnicemi místa
7. Každý kdo bude uklízet sám si může vzít na koncert jednoho kámoše, partnera, maminku. Prostě jeden doprovod. Jinak pouze lidé, kteří se aktivně zúčastní úklidu.
8. Pokud před vámi již neuklízelo 333 jiných lidí, tak vám přijdou “lístky” a informace ke koncertu.

Koncert bude probíhat 29 srpna na Železnorudsku. Více info přijde emailem.
Držíme vám palce!


Prosíme všechny účastníky, kteří dostanou vstupenku, aby dále nešířili informace o tom kde a kdy se sejdeme. Přece jen ho máte za odměnu a chceme, aby tam byli jen ti lidé, kteří si ho zaslouží a něco pro to udělají (ostatní nebudou do místa konání vpuštěni).
Koncert má omezený počet účastníku na 333 lidí.
Budeme vás informovat až bude počet naplněn.
*Organizátoři si dovolují na změnu koncertu.

Aktuální informace můžete sledovat ve facebookové události.

Plakat pro rok 2021

3 odpovědi na “Koncert pro Čistou Šumavu #3 – 2021”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..