Koncert pro Čistou Šumavu #3 – 2021

Již po třetí zahraje šumavský srdcař Marek Ztracený těm, kteří pomohou Šumavě…

Druhý ročník na Kašperku

Kapacita koncertu je naplněna. Děkujeme!
Již po třetí máte možnost zažít jedinečný koncert Marka Ztraceného na jeho milované Šumavě, na který se dostanete bez klasické vstupenky. Místo ní jen musíte přiložit ruku k dílu, vydat se do šumavské přírody a kus jí uklidit. Poslední roky Šumavu navštěvují rekordní počty návštěvníku a těší nás jak velký zájem o přírodu je. Samozřejmě to ale přináší i řadu problémů a jedním z nich jsou odpadky, od kterých chceme Šumavě alespoň trochu pomoci. V loňském roce jsme rozdali 333 vstupenek na jedinečný koncert a nyní přidáváme dalších 100, které vám dáme výměnou za fotky z úklidu vámi zvoleného šumavského místa. Pomůžete tak šumavské přírodě ulevit od odpadků, které by tady zůstali klidně i desítky let…
Na email cistasumava@email.cz nám pošlete fotku PŘED a PO úklidu a to i s lokací místa. Když budete dostatečně rychlí, tak si užijete nezapomenutelný zážitek s Markem Ztraceným a jeho parťákem Patrikem Bartkem na šumavském místě, které má Marek moc rád. Čeká vás jedinečná atmosféra při západu slunce v šumavské přírodě.
Jak na to:
1. Vydejte se na Šumavu
2. Najděte místo s odpadky (odpočívadla, černé skládky, turistické stezky a další)
3. Vyfoťte místo před úklidem
4. Ukliďte místo
5. Vyfoťte uklizené místo
6. Zašlete na email cistasumava@email.cz fotky se souřadnicemi místa
7. Každý kdo bude uklízet sám si může vzít na koncert jednoho kámoše, partnera, maminku. Prostě jeden doprovod. Jinak pouze lidé, kteří se aktivně zúčastní úklidu.
8. Pokud před vámi již neuklízelo 433 jiných lidí, tak vám přijdou “lístky” a informace ke koncertu.
Koncert bude probíhat 18 září na Železnorudsku. Více info přijde emailem.
Držíme vám palce! Prosíme všechny účastníky, kteří dostanou vstupenku, aby dále nešířili informace o tom kde a kdy se sejdeme. Přece jen ho máte za odměnu a chceme, aby tam byli jen ti lidé, kteří si ho zaslouží a něco pro to udělají (ostatní nebudou do místa konání vpuštěni).
Koncert má omezený počet účastníku na 333lidí + 100 lidí, které přidáváme 2 srpna 2022. Budeme vás informovat až bude počet naplněn.
*Organizátoři si dovolují na změnu koncertu.


Prosíme všechny účastníky, kteří dostanou vstupenku, aby dále nešířili informace o tom kde a kdy se sejdeme. Přece jen ho máte za odměnu a chceme, aby tam byli jen ti lidé, kteří si ho zaslouží a něco pro to udělají (ostatní nebudou do místa konání vpuštěni).
Koncert má omezený počet účastníku na 433 lidí.
Budeme vás informovat až bude počet naplněn.
*Organizátoři si dovolují na změnu koncertu.

Aktuální informace můžete sledovat ve facebookové události.

3 odpovědi na “Koncert pro Čistou Šumavu #3 – 2021”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..